Open Procurement Albania

Vjelja, mbledhja, grumbullimi dhe shitja e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore (BMET).

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Objekti i ankandit Vjelja, mbledhja, grumbullimi dhe shitja e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore (BMET).
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 182,900
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 12-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-07-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 10-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Korēė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.23 - DT.12-06-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data