Open Procurement Albania

Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta, bime medicinale, tanifere dhe eterovajore. Loti i tretė: Molle e eger.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Skrapar
Objekti i ankandit Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta, bime medicinale, tanifere dhe eterovajore. Loti i tretė: Molle e eger.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 250,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 19-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-07-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 03-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr mungesė konkurence
  Vendi i ankandit Ndėrmarrja e Shėrbimit Pyjor, Bashkia Skrapar
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.24 - DT.19-06-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.29 - DT.24-07-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data