Open Procurement Albania

Nxjerje te materialit drusor te thate ne kembe dhe te rezuar te shperndare ne ngastrat 33/a te ekonomise pyjore Zhuri Plahut-Qafe Murre. Prerje Shendetesuese e rigjeneruese ne ngastrat 33/a te ekonomise pyjore Zhuri Plahut-Qafe Murre , Bashkia Diber me volum prej 1755 m3 dru zjarri te llojit “ah” nga te cilat 200 m3 Lende punime dhe 1555 m3 dru zjarri.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dibėr
Objekti i ankandit Nxjerje te materialit drusor te thate ne kembe dhe te rezuar te shperndare ne ngastrat 33/a te ekonomise pyjore Zhuri Plahut-Qafe Murre. Prerje Shendetesuese e rigjeneruese ne ngastrat 33/a te ekonomise pyjore Zhuri Plahut-Qafe Murre , Bashkia Diber me volum prej 1755 m3 dru zjarri te llojit “ah” nga te cilat 200 m3 Lende punime dhe 1555 m3 dru zjarri.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 1,397,500
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 09-10-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-10-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 24-10-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues SALI VRENEZI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L46322702U
 • SALI VRENEZI
 • Vlera fituese Lekė 1,400,000
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Dibėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.40 - DT.09-10-2017
  Shpallja e Fituesit NR.46 - DT.20-11-2017
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data