Open Procurement Albania

Aktive jashtė pėrdorimi, tė konvertuara pėr skrap nė sasinė prej 5490 kg .

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Klos
Objekti i ankandit Aktive jashtė pėrdorimi, tė konvertuara pėr skrap nė sasinė prej 5490 kg . (Skrap i pėrfituar nga mjete motorike dhe materiale jashtė pėrdorimi)
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 143,838
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 16-10-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-11-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 09-11-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues BC & NC Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L71921017I
 • BC & NC Sh.p.k
 • Vlera fituese Lekė 145,000
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Klos
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.41 - DT.16-11-2017
  Shpallja e Fituesit NR.47 - DT.30-11-2017
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data