Open Procurement Albania

Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i ankandit Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. (Bimet mjeksore, tanifere e eterovajore prodhimet e dyta pyjore qe do te vilen dhe grumbullohen, qe ndodhen ne Ekonomite Pyjore : Shpat-1 dhe Shpat-2 ; Gjinar-Zavaline ; Polis–Vasian ;Shpat-Shtermen ; Paper Sollak ; Gostime-Koprik ; Zaranike ; Shmil ; Lunzhe; Labinot ; Zalli i Korres ; Kushe -1 ; Kushe -2 ; Fushekuqe-Zavaline)
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 278,070
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Rishpallje e anuluar
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 23-10-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-11-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 14-11-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye tė mungesės sė konkurencės
  Vendi i ankandit Bashkia Elbasan
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.42 - DT.23-10-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.46 - DT.20-11-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data