Open Procurement Albania

Shitje pėr skrap e mjeteve tė transportit dhe kontenierėve tė nxjerra jashtė pėrdorimit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Urė Vajgurore
Objekti i ankandit Shitje pėr skrap e mjeteve tė transportit dhe kontenierėve tė nxjerra jashtė pėrdorimit
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 820,584
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Lidhur kontrata
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 30-10-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-11-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 20-11-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues ĒEKREZI METAL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K91602003E
 • ĒEKREZI METAL
 • Vlera fituese Lekė 854,900
  Data e shpalljes sė fituesit 21-11-2017
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Ura Vajgurore
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.43 -DT.30-10-2017
  Shpallja e Fituesit NR.48 - DT.04-12-2017
  Lidhja e Kontratės NR.51 - DT.26-12-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data