Open Procurement Albania

Lende drusore, 500 m3 dru Zjarri

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Klos
Objekti i ankandit Lende drusore, 500 m3 dru Zjarri
(Lende drusore ne kembe ne piken e depozitimit ne Bashkine Klos nga prerje kujdesimi dhe drure te thate te shkaktuara nga katastrofat natyrore)
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 1,500,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 26-12-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-01-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 08-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Klos
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.51 - DT.26-12-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data