Open Procurement Albania

Shitje skrap metalesh

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i ankandit Shitje skrap metalesh pėr sasinė totale prej 3879 kg te perftuar nga dalja jashte perdorimit e materialeve te ndryshme ne objekte arsimore dhe konvikte si stufa zjarri krevate, ,tenxhere , sufa gatimi , lavatrice etj ne pronesi te QEA BashkiA Elbasan .
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 104,850
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 05-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-04-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 04-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Qendra Ekonomike e Arsimit Bashkia Elbasan
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.9 - DT.05-03-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data