Open Procurement Albania

Shitje e fondit tė bimėve mjekėsore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimeve tė dyta pyjore, i ndarė nė dy lote: Loti i parė: Ekonomitė pyjore: Holtė -Lukove ukovė, Porocan, Suhogorė-Guri Top.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i ankandit Shitje e fondit tė bimėve mjekėsore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimeve tė dyta pyjore, i ndarė nė dy lote: Loti i parė: Ekonomitė pyjore: Holtė -Lukove ukovė, Porocan, Suhogorė-Guri Top.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 262,150
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Lidhur kontrata
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 09-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-04-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 30-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Alban Rrodhe
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L77230801O
 • Alban Rrodhe
 • Vlera fituese Lekė 262,150
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Librazhd
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.14 - DT.09-04-2018
  Shpallja e Fituesit NR.19 - DT.14-05-2018
  Lidhja e Kontratės NR.24 - DT.18-06-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data