Open Procurement Albania

Shitje hekur skrap i pėrftuar nga nxjerrja jashtė pėrdorimit tė makinerive dhe paisjeve.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Objekti i ankandit Shitje hekur skrap i pėrftuar nga nxjerrja jashtė pėrdorimit tė makinerive dhe paisjeve.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 320,640
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 09-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-04-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 30-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues XHEVAHIR HANOLI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K52622204H
 • XHEVAHIR HANOLI
 • Vlera fituese Lekė 320,650
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Ndėrmarrja Rruga Durrės
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.14 - DT.09-04-2018
  Shpallja e Fituesit NR.19 - DT.14-05-2018
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data