Open Procurement Albania

Nxjerrja ne ankand e siperfaqeve dhe prodhimtarive te bimeve mjekesore e tanifere

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhė
Objekti i ankandit Nxjerrja ne ankand e siperfaqeve dhe prodhimtarive te bimeve mjekesore e tanifere te miratuar nga Ministria e Mjedisit ( sherbele 1500 ha, trumez 265 ha , lisen 914 ha te tjera 241 ha)
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 59,700
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 04-06-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-06-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 24-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Lezhė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.22 - DT.04-06-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data