Open Procurement Albania

Shitjen e fondit te bimevemjekesore,tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. Lot 1.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i ankandit Shitjen e fondit te bimevemjekesore,tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. Lot 1.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 77,340
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Rishpallje e anuluar
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 01-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-10-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 22-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Pėr arsye te mungesės sė konkurencės,nuk eshtė paraqitur asnje ofertė brenda afatit kohor.
  Vendi i ankandit Bashkia Elbasan
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.39 - Dt.01-10-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.43 - Dt.29-10-2018

  Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore.Lot I.

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
  Objekti i ankandit Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore.Lot I.

  Drejtoria Sherbimit Pyjor Bujqesise Veterinarise dhe Mjedisit Bashkia Elbasan do te shese ne ankand fondin e bimeve mjeksore, tanifere , eterovajore natyrore dhe prodhimeve te dyta pyjore qe do te vilen dhe grumbullohen ne territorin e Bashkise Elbasan.
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 77,340
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Rishpallje e anuluar
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 29-10-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-11-2018
  Data e mbajtjes sė ankandit 19-11-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė oferte brėnda afatit kohor.
  Vendi i ankandit Bashkia Elbasan
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.43 - Dt.29-10-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.47 - Dt.26-11-2018

  Shitjen e fondit te bimevemjekesore,tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. Lot 1.

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
  Objekti i ankandit Shitjen e fondit te bimevemjekesore,tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. Lot 1.
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 77,340
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 03-09-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-09-2018
  Data e mbajtjes sė ankandit 24-09-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė oferte brėnda afatit kohor.
  Vendi i ankandit Bashkia Elbasan
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.35 - Dt.03-09-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.39 - DT.01-10-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data