Open Procurement Albania

Loti i tretė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Kėrpurdhave Boronice Manaferra). Me nje sasi prej 100 kv me vlere totale (ēmim fillestar) 170 000 leke pa TVSH.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz
Objekti i ankandit Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore, Kėrpurdhave, Frutave tė Boronicės Dėllinjes sė kuqe, Gėshtenjes dhe Manaferrave.
Loti i tretė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Kėrpurdhave Boronice Manaferra). Me nje sasi prej 100 kv me vlere totale (ēmim fillestar) 170 000 leke pa TVSH.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 170,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 29-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-11-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 20-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Pėr mungesė tė ofertave.
  Vendi i ankandit Bashkia Fushė-Arrėz
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.43 - Dt.29-10-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.49 - Dt.11-12-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data