Open Procurement Albania

Shitje me ankand publik te mjeteve motorike te kategorizuara per skrap “HMS 1&2” ne nr.ref 1A/2019.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastėr
Objekti i ankandit Shitje me ankand publik te mjeteve motorike te kategorizuara per skrap “HMS 1&2” ne nr.ref 1A/2019 .
Pėrshkrim i shkurtėr i objektit te shitjes: Objekti i shitjes perbehet nga 11 (njembedhjete) copė mjete motorrike tė kategorizuara pėr skrap dhe te konvertuara pėr skrap nė sasinė prej 23 985 (njezet e tre mije e nenteqind e tetedhjete e pese) kg.
Nr. Reference REF. 1A/2019
Vlera fillestare Lekė 471,204
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Rishpallje e anuluar
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 01-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-04-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 24-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Mungese Konkurence.
  Vendi i ankandit Bashkia Gjirokastėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.13 - DT.01-04-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.18 - DT.06-05-2019

  Shitje me ankand publik te mjeteve motorike te kategorizuara per skrap “HMS 1&2” ne nr.ref 1A/2018 .

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastėr
  Objekti i ankandit Shitje me ankand publik te mjeteve motorike te kategorizuara per skrap “HMS 1&2” ne nr.ref 1A/2018 .
  Objekti i shitjes perbehet nga 12 (dymbedhjete) copė mjete motorrike tė kategorizuara pėr skrap dhe te konvertuara pėr skrap nė sasinė prej 23 985 (njezet e tre mije e nenteqind e tetedhjete e pese) kg.
  Vendi i zhvillimit te ankandit: Bashkia Gjirokaster me adrese Sheshi “Ēerēiz Topulli”, Gjirokaster, Shqiperi, zyra e prokurimit publik.
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 471,204
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 05-11-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-12-2018
  Data e mbajtjes sė ankandit 03-12-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Mungese Konkurence.
  Vendi i ankandit Bashkia Gjirokastėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.44 - Dt.05-11-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.50- Dt.17-12-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data