Open Procurement Albania

Prodhime te dyta pyjore buqeta,degeza.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Delvinė
Objekti i ankandit Prodhime te dyta pyjore buqeta,degeza.
Vjelja dhe grumbullimi i prodhimeve te dyta pyjore si degeza te llojeve Xine (Pistacia Lentiscus) Shqopė (Calluna vulgaris L), Mare (Arbutus unedo L) dhe Mėrsinė (Myrtus Kommunis L) , ne ekonominė pyjore “Rrėzomė”.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 178,500
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 05-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-11-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 26-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues EMIL-2018
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L87117501V
 • EMIL-2018
 • Vlera fituese Lekė 180,000
  Data e shpalljes sė fituesit 17-12-2018
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Delvine
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.44 - Dt.05-11-2018
  Shpallja e Fituesit Nr.50 - DT.17-12-2018
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data