Open Procurement Albania

Shitje per skrap mjete te dala jashte perdorimit.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Objekti i ankandit Shitje per skrap mjete te dala jashte perdorimit.
Pėrshkrim i shkurtėr i objektit te shitjes: Shitje per skrap mjete te dala jashte perdorimit ne sasine 19 440 kg (celik dhe gize) dhe 200 kg (baker).
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 523,120
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 26-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-12-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 17-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Arsyeja e anullimit: Autoriteti Shites , SH.A.U.K Berat-Kucove bazuar nė nenin 13 tė ligjit nr. 9874, date 14.02.2008 “Pėr ankandin publik”, i ndryshuar, vendosi tė anulloje Proēedurėn e ankandit, Proēedurė e Hapur, me objekt: “Shitje per Skrap mjete te dala jashte perdorimit ”, pėr arsye se operatori i shpallur fitues, u terhoq nga lidhja e kontrates.
  Vendi i ankandit SHA Ujėsjellės Kanalizime Berat-Kuēovė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.47 - Dt.26-11-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.06 - Dt.11-02-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data