Open Procurement Albania

Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, nė gjendje pune.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Objekti i ankandit Pėr shitjen e mjeteve tė transportit nė procedurė ankandi publik.

Loti III - Autoveturė, viti prodhimit 1998, marka Mercedez Benz 210, modeli E300, fuqia motorike 2998 cm 3 , lloji karburantit naftė
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 163,840
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 18-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-12-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 10-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Ndodhur nė kushtet e mungesės sė konkurencės, nė mbėshtetje tė nenit 13 tė Ligjit me Nr. 9874, 351ate 14.2.2008 “Pėr Ankandin Publik” tė ndryshuar, kreut te VI, tė VKM nr. 1719 datė 17.12.2008 ”Pėr Miratimin e Rregullave tė Ankandit Publik” Autoriteti Shitės, Bashkia Shkodėr vendosi anullimin e procedurės.
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.46 - Dt.18-11-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.52 - Dt.30-12-2019

  Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, me lote, pėr skrap si dhe mjete transporti nė gjendje pune. Loti 3 : Autoveturė, viti prodhimit 1998, marka Mercedez Benz 210, modeli E300, fuqia motorike 2998 cm 3 , lloji karburantit naftė.

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
  Objekti i ankandit Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, me lote, pėr skrap si dhe mjete transporti nė gjendje pune. Loti 3 : Autoveturė, viti prodhimit 1998, marka Mercedez Benz 210, modeli E300, fuqia motorike 2998 cm 3 , lloji karburantit naftė.
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 204,800
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Ankand i rishpallur
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 07-10-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-10-2019
  Data e mbajtjes sė ankandit 29-10-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Mungesė konkurence.
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.40 - Dt.07-10-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.46 - Dt.18-11-2019

  Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, me lote, pėr skrap si dhe mjete transporti nė gjendje pune. Loti 3 : Autoveturė, viti prodhimit 1998, marka Mercedez Benz 210, modeli E300, fuqia motorike 2998 cm 3 , lloji karburantit naftė.

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
  Objekti i ankandit Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, me lote, pėr skrap si dhe mjete transporti nė gjendje pune. Loti 3 : Autoveturė, viti prodhimit 1998, marka Mercedez Benz 210, modeli E300, fuqia motorike 2998 cm 3 , lloji karburantit naftė.
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 256,000
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Rishpallje e anuluar
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 19-08-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-09-2019
  Data e mbajtjes sė ankandit 10-09-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Pėr mungesė konkurrence, meqėnėse nuk u paraqit asnjė ofertues.
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.33 - Dt.19-08-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.38 - Dt.23-09-2019

  Loti 3 Autoveturė, viti prodhimit 1998, marka Mercedez Benz 210, modeli E300, fuqia motorike 2998 cm 3 , lloji karburantit naftė

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
  Objekti i ankandit Pėr shitjen e mjeteve tė transportit nė procedurė ankandi publik.
  Pėrshkrim i shkurtėr i objektit tė shitjes: Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, me lote, pėr skrap si dhe mjete transporti nė gjendje pune.

  Loti 3 Autoveturė, viti prodhimit 1998, marka Mercedez Benz 210, modeli E300, fuqia motorike 2998 cm 3 , lloji karburantit naftė
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 320,000
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Rishpallje e anuluar
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 08-07-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-07-2019
  Data e mbajtjes sė ankandit 29-07-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Nuk u paraqit asnjė ofertues.
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.27 - Dt.08-07-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.33 - Dt.19-08-2019

  Loti 3 Autoveturė, viti prodhimit 1998, marka Mercedez Benz 210, modeli E300, fuqia motorike 2998 cm 3 , lloji karburantit naftė

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
  Objekti i ankandit Pėr shitjen e mjeteve tė transportit nė procedurė ankandi publik.
  Pėrshkrim i shkurtėr i objektit tė shitjes: Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, me lote, pėr skrap si dhe mjete transporti nė gjendje pune.

  Loti 3 Autoveturė, viti prodhimit 1998, marka Mercedez Benz 210, modeli E300, fuqia motorike 2998 cm 3 , lloji karburantit naftė
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 400,000
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Rishpallje e anuluar
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 01-04-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-04-2019
  Data e mbajtjes sė ankandit 24-04-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Mungese Konkurence.
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.13 - DT.01-04-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.20 - Dt.20-05-2019

  Pėr shitjen e mjeteve tė transportit nė procedurė ankandi publik: Loti 3 Autoveturė, viti prodhimit 1998, marka Mercedez Benz 210, modeli E300, fuqia motorike 2998 cm 3 , lloji karburantit naftė

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
  Objekti i ankandit Pėr shitjen e mjeteve tė transportit nė procedurė ankandi publik: Loti 3 Autoveturė, viti prodhimit 1998, marka Mercedez Benz 210, modeli E300, fuqia motorike 2998 cm 3 , lloji karburantit naftė
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 400,000
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 25-02-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-03-2019
  Data e mbajtjes sė ankandit 20-03-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Nuk u paraqit asnjė ofertues.
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.08 - Dt.25-02-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.13 - DT.01-04-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data