Open Procurement Albania

Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes sė fondit pyjor/kullosor.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
Objekti i ankandit Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes sė fondit pyjor/kullosor.

Pėrshkrim i shkurtėr i procedures se ankandit dhe objketit te tij: “Pėr dhėnien nė pėrdorim tė siperfaqes sė fondit pyjor/kullosor”.

Sipėrfaqja qė jepet nė pėrdorim ėshtė 0.5 ha pėr ndėrtimin e objekteve dhe 0.29 km, pėr ndėrtimin/pėrdorimin e rrugės pėr lidhjen e objektit me rrugėn ekzistues.

Vendodhja e objektit :Ekonomia Pyjore Prrenjas ngastra nr.164a Katjel Librazhd (Sipas kordinatave tė pėrcaktuar nė plan vendosjen).Zona kadastrale nr.2116,numri pasurise 297/2.

Kohezgjatja e kontratės ėshtė 10 vjet nga data e lidhjes sė kontratės.
Oferta fituese eshte 48 650 leke / vit pa TVSH.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 47,650
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 04-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-03-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 25-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues NEG – 2018 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L88429601G
 • NEG - 2018
 • Vlera fituese Lekė 48,650
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Prrrenjas
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.09 - Dt.04-03-2019
  Shpallja e Fituesit Nr.14 - Dt.08-04-2019
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data