Open Procurement Albania

Dhėnie me qera tė tokės Pyjore me Parcela Nr. 35/ e nė zonen kadastrale 3561 me nr.pasurie 1284/1”.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kuēovė
Objekti i ankandit Dhėnie me qera tė tokės Pyjore me Parcela Nr. 35/ e nė zonen kadastrale 3561 me nr.pasurie 1284/1”.

Pėrshkrim i shkurtėr i objektit : Prerje dhe mbjellje te fidaneve te rinj llojit plep .
•Siperfaqa qe do te pyllezohet do te jete 1.7 ha.
• Afati kohor pėr ekzekutimin e kontratės sė qerasė 10 ( dhjete) vjeēar nga data e lidhjes se kontrates.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 858,800
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 04-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-03-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 25-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Kuēovė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.09 - Dt.04-03-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data