Open Procurement Albania

Loti 3: Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kolonjė
Objekti i ankandit Loti 3: Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore.

Pėrshkrim i shkurtėr i objektit te shitjes: Ankandi ka pėr qėllim dhėnien nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore nė bazė tė Udhėzimit nr.1 datė.09.06.2016 i Ministrisė sė Mjedisit “Pėr rregullat, proceduart e kėrkimit, tė shqyrtimit dhe tė miratimit tė kėrkesave pėr dhėnie nė pėrdorim tė fondit pyjor dhe kullosor”.
Vlera ku do tė fillojė konkurrimi ėshtė : 61 241.5 Lekė/Vit.
Tė dhėna:


Tė dhėna:

• Ekonomia Pyjore : Gėrmėnj-Shelegur .
• Nr. Ngastrės: 71/c
• Pėrdorimi territorit: Pyll Shkure.
• Objekti i veprimtarisė:
Pėr qėllime pushimi, argėtimi, shėndetėsore, shoqėrore dhe pėr veprimtari turistike kampingje (kėnde lodrash, mjedise sportive, shlodhėse etj.).
• Kohzgjatja: 10 vite.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 61,242
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 08-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-04-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 30-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Kolonjė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.14 - Dt.08-04-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data