Open Procurement Albania

Loti 1: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
Objekti i ankandit Loti 1: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore.

Pėrshkrim i shkurtėr i objektit te shitjes:
Bimet mjeksore,tanifere e eterovajore natyrore qe do te vilen, grumbullohen dhe shiten ,ndodhen ne: Ekonomite Pyjore Sopot,Stravaj,Lepushe,Turje,Prrenjas,Dardhe – Xhyre dhe Ekonomine Kullosore Mal Plak.
Emertimi i bimeve mjeksore,tanifere e eterovajore qe do te vilen, grumbullohen dhe shiten,sasia e tyre jane pasqyruar ne dokumentin me poshte .
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 23,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 23-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-05-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 13-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Prrenjas
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.16 - Dt.23-04-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data