Open Procurement Albania

Lot 2: Pėr vjeljen dhe grumbullimin e bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i ankandit Lot 2: Pėr vjeljen dhe grumbullimin e bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore.

Pėrshkrim i shkurtėr i objektit tė shitjes: Bimėt mjeksore,tanifere e eterovajore prodhimet e dyta pyjore qė do tė vilen dhe grumbullohen,ndodhen nė ekonomitė pyjore Ēermenikė, Neshtė-Prevall, Klenjė 2, Prodan, Dardhe-Xhyre, Vehēan, Librazhd e Polis.
Lloji i bimėve qė do tė vilen e grumbullohen dhe sasitė e tyre janė pasqyruar nė tabelėn e mėposhtme.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 100,100
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 06-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-05-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 27-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Librazhd
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.18 - DT.06-05-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data