Open Procurement Albania

Per shitjen e materialeve te ndryshme per skrap, te dala jashte perdorimit.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mallakastër
Objekti i ankandit Per shitjen e materialeve te ndryshme per skrap, te dala jashte perdorimit.

Përshkrim i shkurtër i objektit të shitjes: Objekti i ankandit ka si qellim kryesor shitjen e te gjitha materialeve te cilat kane dale jashtë funksionit dhe janë te pavlefshme.
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 600,476
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 13-05-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-06-2019
Data e mbajtjes se ankandit 06-06-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues FEK 06 SHPK
ÇEKREZI METAL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K91602003E
 • ÇEKREZI METAL
 • Vlera fituese Leke 600,476
  Data e shpalljes se fituesit 24-06-2019
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Mallakaster
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.19 - DT.13-05-2019
  Shpallja e Fituesit Nr.25 - Dt.24-06-2019
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data