Open Procurement Albania

Per shitjen e materialeve te ndryshme per skrap, te dala jashte perdorimit.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mallakastėr
Objekti i ankandit Per shitjen e materialeve te ndryshme per skrap, te dala jashte perdorimit.

Pėrshkrim i shkurtėr i objektit tė shitjes: Objekti i ankandit ka si qellim kryesor shitjen e te gjitha materialeve te cilat kane dale jashtė funksionit dhe janė te pavlefshme.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 600,476
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 13-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-06-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 06-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues FEK 06 SHPK
ĒEKREZI METAL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K91602003E
 • ĒEKREZI METAL
 • Vlera fituese Lekė 600,476
  Data e shpalljes sė fituesit 24-06-2019
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Mallakaster
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.19 - DT.13-05-2019
  Shpallja e Fituesit Nr.25 - Dt.24-06-2019
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data