Open Procurement Albania

Per vjeljen dhe grumbullimin e degėzave tė xinės.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mallakastėr
Objekti i ankandit Per vjeljen dhe grumbullimin e degėzave tė xinės.
Pėrshkrim i shkurtėr i objektit te shitjes: Objekti i ankandit ka si qėllim kryesor rigjenerimin e kėsaj bime, evitimin e plakjes dhe degradimin si dhe duke marrė nė konsideratė faktin se kjo bimė ka vlerė ekonomike dhe shėndetėsore, si dhe stimulimin e punėsimit.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 38,200
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 15-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-08-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 12-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Mallakaster
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.28 - Dt.15-07-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data