Open Procurement Albania

Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Objekti i ankandit Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore.

Përshkrim i shkurtër i objektit të shitjes: Drejtoria e Bujqësisë, Administrimit të Pyjeve, Ujrave dhe Shërbimit Vetetinar Bashkia Berat do të shesë në ankand fondin e bimeve mjeksore, tanifere, eterovajore natyrore dhe prodhimeve të dyta pyjore që do të vilen dhe grumbullohen në teritorin e Bashkisë Berat.
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 20,440
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Lidhur kontrata
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 15-07-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-08-2019
Data e mbajtjes se ankandit 12-08-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues GJEDRA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J62904131J
 • GJEDRA SHPK
 • Vlera fituese Leke 20,440
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates 04-09-2019
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Berat
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.28 - Dt.15-07-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.38 - Dt.09-2019

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data