Open Procurement Albania

Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Objekti i ankandit Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore.

Pėrshkrim i shkurtėr i objektit tė shitjes: Drejtoria e Bujqėsisė, Administrimit tė Pyjeve, Ujrave dhe Shėrbimit Vetetinar Bashkia Berat do tė shesė nė ankand fondin e bimeve mjeksore, tanifere, eterovajore natyrore dhe prodhimeve tė dyta pyjore qė do tė vilen dhe grumbullohen nė teritorin e Bashkisė Berat.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 13,500
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 15-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-08-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 12-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Berat
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.28 - Dt.15-07-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data