Open Procurement Albania

Dhėnie me qira tė pasurisė sė paluajtshme sipas udhėzimit nr.1,date 09.06.2016” Pėr Rregullat, Procedurat e Kėrkimit, tė Shqyrtimit e tė Miratimit tė Kėrkesave Pėr Dhėnie Nė Pėrdorim tė Fondit Pyjor Dhe Kullosor Publik”: qė i pėrket ekonomive Pyjore; Gjadėr Mnelė ngastra nr. 139,nė siperfaqe prej 1.03 ha“ Pėr mbarėsht imin e florės sė egėr dhe kult ivimin e bimėve tė ndryshme” me afat perdorimi (qIraje ), 5(pesė) vite dhe tė siperfaqes kullosore prej 0.26 ha nė numrat e Pasurisė nr.22,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsisie nr.444817, si dhe nr. pasurie 30,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsie nr.444818 me objekt: Pėr qėllime pushimi,argėtimi” .

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejės
Objekti i ankandit Dhėnie me qira tė pasurisė sė paluajtshme sipas udhėzimit nr.1,date 09.06.2016” Pėr Rregullat, Procedurat e Kėrkimit, tė Shqyrtimit e tė Miratimit tė Kėrkesave Pėr Dhėnie Nė Pėrdorim tė Fondit Pyjor Dhe Kullosor Publik”: qė i pėrket ekonomive Pyjore; Gjadėr Mnelė ngastra nr. 139,nė siperfaqe prej 1.03 ha“ Pėr mbarėsht imin e florės sė egėr dhe kult ivimin e bimėve tė ndryshme” me afat perdorimi (qIraje ), 5(pesė) vite dhe tė siperfaqes kullosore prej 0.26 ha nė numrat e Pasurisė nr.22,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsisie nr.444817, si dhe nr. pasurie 30,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsie nr.444818 me objekt: Pėr qėllime pushimi,argėtimi” .

Loti I:Fillimi i procedurave Pėr dhėnien me qira tė ekonomisė Pyjore Gjadėr Mnele nė ngastrėn nr.139 , pėr siperfaqen prej 1.03 ha, pronė e Bashkisė Vau Dejės me afat perdorimi 5 vjeēar. Ēmimi dysheme i fillimit tė konkurimit ėshtė 17 767 lekė/ha nė vit nė bimėsi Pyjore , e pėrllogaritur kjo sipas VKM nr. 1064, datė 22.10.2010, shtojca 2.pika 2/4 “Pėr disa ndryshime nė vendimin numėr 391, datė 21.6.2006 tė Kėshillit tė Ministrave “Pėr pėrcaktimin e tarifave nė sektorin e pyjeve dhe tė kullotave”.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 23,600
Lloji i Procedurės Procedure e kufizuar
Statusi i Ankandit Lidhur kontrata
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 19-08-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-09-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 09-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Zef Huba
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L76702133O
 • Vlera fituese Lekė 18,128
  Data e shpalljes sė fituesit 23-09-2019
  Data e lidhjes sė kontratės 01-10-2019
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Vau I Dejes
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.33 - Dt.19-08-2019
  Shpallja e Fituesit Nr.38 - Dt.23-09-2019
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data