Open Procurement Albania

Dhėnie me qira tė pasurisė sė paluajtshme sipas udhėzimit nr.1,date 09.06.2016” Pėr Rregullat, Procedurat e Kėrkimit, tė Shqyrtimit e tė Miratimit tė Kėrkesave Pėr Dhėnie Nė Pėrdorim tė Fondit Pyjor Dhe Kullosor Publik”: qė i pėrket ekonomive Pyjore; Gjadėr Mnelė ngastra nr. 139,nė siperfaqe prej 1.03 ha“ Pėr mbarėsht imin e florės sė egėr dhe kult ivimin e bimėve tė ndryshme” me afat perdorimi (qIraje ), 5(pesė) vite dhe tė siperfaqes kullosore prej 0.26 ha nė numrat e Pasurisė nr.22,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsisie nr.444817, si dhe nr. pasurie 30,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsie nr.444818 me objekt: Pėr qėllime pushimi,argėtimi” .

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejės
Objekti i ankandit Dhėnie me qira tė pasurisė sė paluajtshme sipas udhėzimit nr.1,date 09.06.2016” Pėr Rregullat, Procedurat e Kėrkimit, tė Shqyrtimit e tė Miratimit tė Kėrkesave Pėr Dhėnie Nė Pėrdorim tė Fondit Pyjor Dhe Kullosor Publik”: qė i pėrket ekonomive Pyjore; Gjadėr Mnelė ngastra nr. 139,nė siperfaqe prej 1.03 ha“ Pėr mbarėsht imin e florės sė egėr dhe kult ivimin e bimėve tė ndryshme” me afat perdorimi (qIraje ), 5(pesė) vite dhe tė siperfaqes kullosore prej 0.26 ha nė numrat e Pasurisė nr.22,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsisie nr.444817, si dhe nr. pasurie 30,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsie nr.444818 me objekt: Pėr qėllime pushimi,argėtimi” .

Loti II:Fillimi i procedurave Pėr dhėnien me qira tė dhėnen me afat 5(pese vjeēar) tė siperfaqen kullosore totale prej 0.26 ha,nga kėto nė numrat e Pasurisė nr.22,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsisie nr.444817, nė siperfaqe prej 0.06 ha ,si dhe nr. pasurie 30,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsie nr.444818 nė siperfaqe prej 0.2 ha me objekt: Pėr qėllime pushimi,argėtimi” . Ēmimi dysheme i fillimit tė konkurrimit ėshtė 23 600 lekė/ha nė vit nė Kullotė, e pėrllogaritur sipas VKM nr. 1064, datė 22.10.2010, shtojca 2.pika 5/4. “Pėr disa ndryshime nė vendimin numėr 391, datė 21.6.2006 tė Kėshillit tė Ministrave “Pėr pėrcaktimin e tarifa ve nė sektorin e pyjeve dhe tė kullotave”.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 23,600
Lloji i Procedurės Procedure e kufizuar
Statusi i Ankandit Ankand i rishpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 30-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-10-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 21-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Vau I Dejes
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.39 - Dt.30-09-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Dhėnie me qira tė pasurisė sė paluajtshme sipas udhėzimit nr.1,date 09.06.2016” Pėr Rregullat, Procedurat e Kėrkimit, tė Shqyrtimit e tė Miratimit tė Kėrkesave Pėr Dhėnie Nė Pėrdorim tė Fondit Pyjor Dhe Kullosor Publik”: qė i pėrket ekonomive Pyjore; Gjadėr Mnelė ngastra nr. 139,nė siperfaqe prej 1.03 ha“ Pėr mbarėsht imin e florės sė egėr dhe kult ivimin e bimėve tė ndryshme” me afat perdorimi (qIraje ), 5(pesė) vite dhe tė siperfaqes kullosore prej 0.26 ha nė numrat e Pasurisė nr.22,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsisie nr.444817, si dhe nr. pasurie 30,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsie nr.444818 me objekt: Pėr qėllime pushimi,argėtimi” .

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejės
  Objekti i ankandit Dhėnie me qira tė pasurisė sė paluajtshme sipas udhėzimit nr.1,date 09.06.2016” Pėr Rregullat, Procedurat e Kėrkimit, tė Shqyrtimit e tė Miratimit tė Kėrkesave Pėr Dhėnie Nė Pėrdorim tė Fondit Pyjor Dhe Kullosor Publik”: qė i pėrket ekonomive Pyjore; Gjadėr Mnelė ngastra nr. 139,nė siperfaqe prej 1.03 ha“ Pėr mbarėsht imin e florės sė egėr dhe kult ivimin e bimėve tė ndryshme” me afat perdorimi (qIraje ), 5(pesė) vite dhe tė siperfaqes kullosore prej 0.26 ha nė numrat e Pasurisė nr.22,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsisie nr.444817, si dhe nr. pasurie 30,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsie nr.444818 me objekt: Pėr qėllime pushimi,argėtimi” .

  Loti II:Fillimi i procedurave Pėr dhėnien me qira tė dhėnen me afat 5(pese vjeēar) tė siperfaqen kullosore totale prej 0.26 ha,nga kėto nė numrat e Pasurisė nr.22,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsisie nr.444817, nė siperfaqe prej 0.06 ha ,si dhe nr. pasurie 30,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsie nr.444818 nė siperfaqe prej 0.2 ha me objekt: Pėr qėllime pushimi,argėtimi” . Ēmimi dysheme i fillimit tė konkurrimit ėshtė 23 600 lekė/ha nė vit nė Kullotė, e pėrllogaritur sipas VKM nr. 1064, datė 22.10.2010, shtojca 2.pika 5/4. “Pėr disa ndryshime nė vendimin numėr 391, datė 21.6.2006 tė Kėshillit tė Ministrave “Pėr pėrcaktimin e tarifa ve nė sektorin e pyjeve dhe tė kullotave”.
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 23,600
  Lloji i Procedurės Procedure e kufizuar
  Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 19-08-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-09-2019
  Data e mbajtjes sė ankandit 09-09-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Vau I Dejes
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.33 - Dt.19-08-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data