Open Procurement Albania

Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore (BMET) 2019.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Objekti i ankandit Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore (BMET) 2019.

Pėrshkrim i shkurtėr i objektit te shitjes: Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore (BMET) 2019.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 663,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 26-08-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-09-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 19-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues AlbKalustyan
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L42222506G
 • AlbKalustyan
 • Vlera fituese Lekė 663,000
  Data e shpalljes sė fituesit 30-09-2019
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Korēė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.34 - Dt.26-08-2019
  Shpallja e Fituesit Nr.39 - Dt.30-09-2019
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data