Open Procurement Albania

Agjencia e Pyjeve dhe Kullotave e Bashkisė Librazhd do tė shesė nė ankand vėllimin e lėndės drusore tė dalė nga rrallimet.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i ankandit Agjencia e Pyjeve dhe Kullotave e Bashkisė Librazhd do tė shesė nė ankand vėllimin e lėndės drusore tė dalė nga rrallimet.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 3,518,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 26-08-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-09-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 16-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues ALCANI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J91505006Q
 • ALCANI SHPK
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit 30-09-2019
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Librazhd
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.34 - Dt.26-08-2019
  Shpallja e Fituesit Nr.39 - Dt.30-09-2019
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data