Open Procurement Albania

Loti i trete - Shitja e lėndės drusore nė kėmbė pėr furnizimin e banorėve e tė enteve publike tė bashkisė mė dru zjarri pėr ngrohje, 689 200 ( gjashtėqint e tetėdhjete e nėntė mijė e dyqind) leke.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i ankandit Shitja e lėndės drusore nė kėmbė pėr furnizimin e banorėve e tė enteve publike tė bashkisė mė dru zjarri pėr ngrohje, Loti i trete 689 200 ( gjashtėqint e tetėdhjete e nėntė mijė e dyqind) leke. Kriteri i veēantė pėr kualifikim, Tė kenė fuqi puntore tė siguruar me kontratė pėr 6 mujorin e dytė tė vitit 2015 nga secili operator ose kryesuesi i grupit tė vėrtetuar me deklarim nė zyrėn e punės dhe nga Drejtoria Rajonale e Tatimeve, jo mė pak se 20 punonjės.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 689,200
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Rishpallje e anuluar
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 30-12-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-01-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 04-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit Anullohet per te respektuar VKM NR. 438 date 8.06.2016 "Per kriteret dhe rregullat e shfrytezimit te pyheve dhe te shitjes se materialit drusor e te prodhimeve te tjera pyjore dhe jopyjore" Kreu X Dispozita Kalimtare, si edhe ne respektim te shkreses se Ministrise se Mjedisit drejtuar Bashkise Librazhd me numer 21-1 prot. date 16.01.2017
  Vendi i ankandit Bashkia Librazhd
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.52 - DT.30-12-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.8 - DT.27-02-2017

  Loti i trete - Shitja e lėndės drusore nė kėmbė pėr furnizimin e banorėve e tė enteve publike tė bashkisė mė dru zjarri pėr ngrohje, 689 200 ( gjashtėqint e tetėdhjete e nėntė mijė e dyqind) leke.

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
  Objekti i ankandit Shitja e lėndės drusore nė kėmbė pėr furnizimin e banorėve e tė enteve publike tė bashkisė mė dru zjarri pėr ngrohje, Loti i trete 689 200 ( gjashtėqint e tetėdhjete e nėntė mijė e dyqind) leke. Kriteri i veēantė pėr kualifikim, Tė kenė fuqi puntore tė siguruar me kontratė pėr 6 mujorin e dytė tė vitit 2015 nga secili operator ose kryesuesi i grupit tė vėrtetuar me deklarim nė zyrėn e punės dhe nga Drejtoria Rajonale e Tatimeve, jo mė pak se 20 punonjės.
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 689,200
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-11-2016
  Data e mbajtjes sė ankandit 14-11-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit Pėr arsye tė miratimit me vonesė tė njė prej ekonomive pyjore ankandi do tė anullohet pėr tė rifilluar proēedurat me tė gjitha ekonomitė pyjore tė miratuara.
  Vendi i ankandit Bashkia Librazhd
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.43 - dt.31-10-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.46 - DT.21-11-2016

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data