Open Procurement Albania

Konēesion i sistemit tė Menaxhimit tė Parkimit nė qytetin e Vlorės.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorė
Objekti i Kontratės Konēesion i Sistemit tė Menaxhimit tė Parkimit nė qytetin e Vlorės. Kosto e Dhėnies se Koncesionit tė Administrimit tė Shėrbimit tė Parkimit me pagesė tė rrugėve publike nė qytetin e Vlorės do jetė 10 milion lekė nė vit pėr dy vitet e para, dhe nga viti i tretė dhe nė vazhdim do tė jetė 10 milion lekė nė vit plus 2 % e Xhiros vjetore tė realizuar. Kohėzgjatja e Kontratės do tė jetė 15 vite. Njoftimi i Koncesionit eshte bere ne date 22-12-2014, dhe Procedura eshte zhvilluar ne daten 16-01-2015, ku operator i vetem konkurues ishte bashkimi i operatoreve TIS HOLDING LLC dhe ON TRACK INOVATIONS. Nuk jepen detaje nese eshte nje Koncesion me Bonus (i kerkuar nga ofertuesi), ose jo.
Lloji i Procedurės
Statusi i konēesionit Lidhur Kontrata
Kompania Konēesionare
 • L56527202A
 • TIS PARK
 • Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
  Data e mbajtjes sė konēesionit
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kosto konēesionare
  Kohėzgjatja e konēesionit(vjet) 15
  Data e shpalljes sė konēesionit 22-12-2014
  Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Akte/Marrėveshje Konēesionare

  Miratimi i kritereve te koncesionit- Keshilli Bashkiak Vlore
  Njoftimi i Koncesionit
  Shpallja e Fituesit
  Kontrata e nenshkruar ne Vlore

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data