Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
15 IMI PHARMA SHPK 553 327,130,887 553 327,130,887 290,854,157

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Phytomenadion (Vitamin K) 10 mg/1ml Flakon/Ampule 0 Njoftuar Fituesi IMI PHARMA SHPK 46100
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 4 Docetaxel 33,318,030 Njoftuar Fituesi IMI PHARMA SHPK
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 4 - Hymenopteret pėr diagnozė mjekimi 1,061,900 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 999600
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Medikamente tė deleguara nga MSH 7 Lote. Loti 9 - Oxytocin 10UI / ml Flakon/ Ampule 358,344 Rishpallje me Lidhje Kontrate IMI PHARMA SHPK 354340
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 9,314 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 9314
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 11,643 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 11642.5
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Vlorė Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 27,942 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 27942
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės B2 - Blerje barna antineoplastike dhe imunomodulatore pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017. Loti 18 - Trastuzumab 1,950,000 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 1950000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 74,512 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 74512
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 32,599 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 32599
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 4,657 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 4657
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 lote. Loti 2 - Bevacizumab, Loti 11, Barna Antineoplastikė dhe Imunomodulatorė, Rituximab, 500 mg/50ml, Flakon/Ampulė 37,465,000 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 37465000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 lote. Loti 6 - Docetaxel 616,000 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 616000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 232,850 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 232850
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" B2 - Blerje barna antineoplastike dhe imunomodulatore pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017 116,670,000 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 116670000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 6,520 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 6519.8
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 69,855 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 69855
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 4,657 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 4657
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Loti 8 - Phytomenadion (Vitamin K), 10mg/1ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 23,285 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 23285
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shtesė kontrate: Blerje medikamente 80,599 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 14190
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje Medikamente pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė, e ndarė nė lote. Loti 32 - Docetaxel trihydrate 80 mg Flakon dhe Loti 73 - Phytomenadion (Vitamin K) 2,235,232 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 2034535
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 60 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Docetaxel 80 mg Flakon/ Ampule 8,691,602 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 8691601.984416
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 99 - Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale Oxytocin 10UI / ml Flakon/ Ampule 2,785 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 2785.278636
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 122 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut Heparine 25000 UI/5 ml Flakon/ Ampule 2,348,957 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 2348956.5232
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 142 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut Phytomenadion (Vitamin K) 10mg/1ml Flakon/ Ampule 1,518,722 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 1518721.89
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat Spitalore , Spitali Korēė , e ndarė nė lote ( Loti 20 - Cefuroxime, Loti 34 - Sodium Chloride, Loti 35 - Sodium bikarbonate) 6,912 Lidhur Kontrata +Shtesė IMI PHARMA SHPK 5760
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B4 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut, e ndarė nė lote 49,800 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 41500
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje medikamente 39,732 Lidhur Kontrata +Shtesė IMI PHARMA SHPK 33110
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: B6 - Blerje barna hormonale sistemike, hormonet seksuale, Metabolizmi dhe trakti tretės, Lėndė kontrasti pėr CT dhe Lėndė kontrasti pėr MRI pėr nevoja spitalore 11,352 Lidhur Kontrata +Shtesė IMI PHARMA SHPK 11352
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: B6 Blerje barna hormonale sistemike, hormonet seksuale, metabolizmi dhe trakti tretės, lėndė kontrasti pėr CT dhe lėndė kontrasti pėr MRI pėr nevoja spitalore ndarė nė lote gjithsej 24 lote 27,245 Lidhur Kontrata +Shtesė IMI PHARMA SHPK 22704.1666666667