Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
18 Kastrati SHPK 26 24,022,611 26 24,022,611 25,140,242

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Blerje karburant per vitin 2018 Njoftuar Fituesi Kastrati SHPK
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Furnizimi me lėndė djegėse Gazoil 10 ppm pėr Spitalin Rajonal Berat 350000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 350000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Karburant dhe vaj (furnizimi me karburant) 495833 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 495833
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil) 799867 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 799867
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Blerje karburant pėr Vitin 2017 10588138 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 12705766.08
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shtesė kontrate: Plotėsimi i nevojave tė furnizimit me karburante tė automjeteve pėr nevojat e fillim vitit 2017 249987 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 249987
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje Gazoil pėr Spitalin Gramsh 583600 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 583600
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete diesel (gazoil) 500000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 500000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Furnizim me Lėndė Djegėse Nafte 10ppm 933636 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 933635.833333333
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Karburanti pėr nevojat spitalore nė S. U. "Shefqet Ndroqi" 1000000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK Marzhi i fitimit 17.4 %
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete diesel (gazoil) 213959 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 213959
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Furnzimi me Lėndė djegėse pėr automjete diesel (gazoil) tė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017. 2560700 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 2560700
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete, benzinė pa plumb pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec 83103 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 83103.3333333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje karburant pėr automjete – diesel 634200 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 634200
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shtesė kontrate: Furnizim me Nafte 10ppm 358000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 358000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Shtesė kontrate: Blerje karburant (naftė) 523578 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 523578
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr kaldajėn pėr nevojat e Q.SH. Pogradec 105160 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 105160
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje karburanti nafte D1 240000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 240000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje naftė pėr automjetet e Spitalit Korēė- Financuar nga Buxheti i Shtetit 1683330 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 1683333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Furnizim me karburant", Loti 1 - Furnizim me Gazoil 10ppm me marzh fitimi 13-6% pa TVSH- 300000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 300000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Furnizim me karburant", Loti 1 - Furnizim me Gazoil 10ppm me marzh fitimi 13-6% pa TVSH- 162000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 162000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje karburanti" 203520 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 203520
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje karburant pėr automjete dhe pėr ngrohje 480000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 480000
Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Blerje karburanti 250000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 250000
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Blerje karburant pėr automjete – Gazoil 10ppm 642400 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 642400
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: Shtesė prej 20% e vleres fillestare nė kontratėn "lėndė djegėse pėr ngrohje" pėr Qendrėn Shėndetėsore Pogradec 81600 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 81600
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.