Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
14 Montal SHPK 120 500,697,225 120 500,697,225 453,881,451

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2. Reagentė pėr LAZER IMUNONEFELOMETRI IMMAGE tė pėrshtatshme pėr aparatin Beckman Coulter ose ekuivalent dhe reagentė per FLOW CYTOMETRY te pėrshtatshėm pėr aparatin (EPIXC-XL) tė Beckman Coulter ose ekuivalent 8296908 Rishpallje me Lidhje Kontrate Montal SHPK 8184500
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Lot 1. Blerje katetere koronare diagnostike 14661580 Njoftuar Fituesi Montal SHPK
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Loti II - Kite dhe Reagentė pėr aparatin cell-counter Beckman 1534561 Lidhur Kontrata Montal SHPK 1500000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 67: Furnizim Vendosje te motorit te ventilimit dhe bordit kryeso pėr incubator prodhuesi GE/ ose ekuivalent, Modeli GIRAFFE INCUBATOR me nr. inventari 20953 400000 Lidhur Kontrata Montal SHPK 400000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 63: Furnizim vendosje e kokes goditese e litotripterit Modulith SLX-F2/ ose ekuivalent Nr. Inventari 19241 2870000 Lidhur Kontrata Montal SHPK 2870000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 65: Furnizim Vendosje Sonde Abdominale pėr Eko prodhuesi GE/ ose ekuivalent, Modeli VIVID E9 nr. inventari 21970 1000000 Lidhur Kontrata Montal SHPK 1000000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 17: Mirėmbajtje e pajisjeve Autoanalizator prodhuesi OLYMPUS/ ose ekuivalent 1595915 Lidhur Kontrata Montal SHPK 1595800
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 38: Mirėmbajtje e pajisjes Hidroklave prodhuesi Hydrocllave/ ose ekuivalent 1394830 Lidhur Kontrata Montal SHPK 1394800
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 3: Mirėmbajtje e pajisjeve laboratorike prodhuesi BECKMAN COULTER/ ose ekuivalent 2100666 Lidhur Kontrata Montal SHPK 2100500
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 8: Mirėmbajtje e pajisjeve te Dializes prodhuesi FRESENIUS/ ose ekuivalent 4267314 Lidhur Kontrata Montal SHPK 4267300
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 11: Mirėmbajtje e pajisjeve Grafi prodhuesi GMM/ ose ekuivalent 2791547 Lidhur Kontrata Montal SHPK 2791000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 13: Mirėmbajtje e pajisjes Fibroscan prodhuesi ECHOSENS/ ose ekuivalent 1381760 Lidhur Kontrata Montal SHPK 1381700
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 19: Mirėmbajtje e pajisjes CO2 Laser prodhuesi LUMENIS/ ose ekuivalent 592344 Lidhur Kontrata Montal SHPK 592300
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 20: Mirėmbajtje e disa pajisjeve te prodhuesi GE/ ose ekuivalent 1199646 Lidhur Kontrata Montal SHPK 1199500
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 34: Mirėmbajtje e pajisjeve endoskopike prodhuesi CARL STORZ/ ose ekuivalent 7353967 Lidhur Kontrata Montal SHPK 7353000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 42: Mirėmbajtje e pajisjes Lithotripter prodhuesi STORZ MEDICAL/ ose ekuivalent 3277061 Lidhur Kontrata Montal SHPK 3277000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 48: Mirėmbajtje e pajisjes EMG prodhuesi MICROMED/ ose ekuivalent 511492 Lidhur Kontrata Montal SHPK 511400
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 Set solucioni dhe aksesorė dialize pėr makinat Fresenius 6526000 Lidhur Kontrata Montal SHPK 6337000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore tė mjekimit, kite, reagente dhe materiale konsumi pėr Laboratorin e Biokimik-Klinik nė QSUT. Loti 1 Kite reagente dhe materiale konsumi te OLYMPUS AU 640 / AU 2700 14705700 Lidhur Kontrata Montal SHPK 14635600
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit GE nė QSU Nėnė Tereza Tiranė 32011000 Lidhur Kontrata Montal SHPK 32010000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2 Kite reagente dhe materiale konsumi per OLYMPUS AU 640 / AU 2700 1833200 Rishpallje me Lidhje Kontrate Montal SHPK 1833100
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Hemodinamikėn nė QSUT. Loti 6 Materiale tė pėrgjithshme 4862000 Lidhur Kontrata Montal SHPK 1252000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Riparim i aparatit tė laparaskopisė tė shėrbimit tė kirurgjisė 1609000 Lidhur Kontrata Montal SHPK 1609000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Hemodializės. Loti 1 - Set solucioni dhe aksesorė dialize pėr makinat Fresenius 1018800 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 1012800
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore tė laboratorit Klinik Biokimik pėr nevojat e vitit 2017, e ndarė nė lote. Loti 3: Mirėmbajtje e pajisjeve Autonalizator prodhuesi OLYMPUS 631429 Rishpallje me Lidhje Kontrate Montal SHPK 631428
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 - Kite reagente dhe materiale konsumi pėr OLYMPUS AU 640 / AU 2700 710800 Lidhur Kontrata Montal SHPK 710800
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore pėr vitin 2017, e ndarė nė lote. Loti 8 - Mirėmbajtje e pajisjeve tė dializės Fressenius Medical Care 3725318 Lidhur Kontrata Montal SHPK 2666744.80833333
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 - Reagentė pėr Imunologjia e pėrgjithshme dhe Pajtueshmėria Indore (Transplante) 4806300 Lidhur Kontrata Montal SHPK 5718000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2 - Reagentė pėr LAZER IMUNONEFELOMETRI IMMAGE tė pėrshtatshme pėr aparatin Beckman Coulter dhe reagentė pėr FLOW CYTOMETRY tė pėrshtatshėm pėr aparatin (EPIXC-XL) tė Beckman Coulter 8723650 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 8642000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 3 - Mirėmbajtje e aparaturės EKO e prodhuesit General Elektrik 725090 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 538600


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.