Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" ILAR SHPK 2 9,428,070 2 9,428,070 7,436,436

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Pėrshtatje e ambjentit pėr instalimin e aparaturės sė Spec-CT, nė Qendrėn e Mjekėsisė Bėrthamore 5,472,220 Lidhur Kontrata ILAR SHPK 3912055.83333333
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materialesh shtypshkrimesh dhe dokumentacioni pėr QSUT, pėr vitin 2016 3,955,850 Lidhur Kontrata ILAR SHPK 3524380
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >