Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
9 ALSTEZO SHPK 25 50,853,060 25 50,853,060 49,730,423

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Riparim dhe mirembajtje automjeteve 2499750 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 2479800
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Shėrbimi i riparimit dhe mirėmbajtjes sė automjeteve tė Ministrisė sė Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale Marreveshje Kuadėr - me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj 7345813 Njoftuar Fituesi ALSTEZO SHPK 6977650
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Sherbim Mirmbajtje Autoambulanca te SUT per nje periudhe 12 mujore 1416667 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 1388550
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Riparim dhe mirėmbajtje automjetesh 1666600 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 1648550
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shpenzime pėr mirėmbajtjen e automjeteve, pėr Spitalin Rajonal Fier 1944233 Njoftuar Fituesi ALSTEZO SHPK 1929700
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Riparim automjetesh 1249950 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 1091680
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi i mirėmbajtjes se autoambulancave tė shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT 1391710 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 1384100
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Riparime dhe shėrbime tė automjeteve - financuar nga Buxheti i shtetit 3000000 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 2986700
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Shtesė kontrate: Mirėmbajtje automjetesh pėr nevojat e fillimit tė vitit 2017 457900 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 457900
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Servisi i automjeteve tė QSUT-sė pėr vitin 2017 1274427 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 998000
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Riparime dhe mirėmbajtje tė automjeteve pėr Spitalin Rajonal Vlorė - financuar nga Buxheti i shtetit 2083333 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 2059200
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Shtesė kontrate: Riparim, mirmbajtje dhe vendosje e pjeseve te kėmbimit tė automjeteve tė Fondit pėr nevoja tė fillim vitit 2017 2471920 Lidhur Kontrata +Shtesė ALSTEZO SHPK 2471920
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Riparimi dhe Mirėmbajtja e Automjeteve 214600 Lidhur Kontrata +Shtesė ALSTEZO SHPK 178833.333333333
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Riparim dhe mirėmbajtje tė automjeteve 314400 Lidhur Kontrata +Shtesė ALSTEZO SHPK 314400
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Mirėmbajtje automjetesh 2331130 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 2303100
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi i mirėmbajtjes sė autoambulancave tė shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT pėr vitin 2016 975247 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 974250
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Riparimi dhe mirėmbajtja e automjeteve pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Fier 1081300 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 1073000
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Riparim, mirėmbajtje dhe vendosje e pjesėve tė kėmbimit tė automjeteve tė Fondit 12409200 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 12359600
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Mirėmbajtje automjetesh 1250000 Njoftuar Fituesi ALSTEZO SHPK 1236840
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Riparim dhe mirėmbajtje automjetesh pėr nevojat e spitalit 1083330 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 1057800
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Riparime dhe mirėmbajtje tė automjeteve pėr Spitalin Rajonal Vlorė 2083330 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 2067000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: "Riparim dhe mirėmbajtje e automjeteve", pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Fier 338800 Lidhur Kontrata +Shtesė ALSTEZO SHPK 338800
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Riparim dhe shėrbime tė automjeteve 1591120 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 1574750
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Servisi i automjeteve tė QSUT" 179400 Lidhur Kontrata +Shtesė ALSTEZO SHPK 179400
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Riparim dhe mirėmbajtje tė automjeteve 198900 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 198900
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.