Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
8 Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 32 46,453,257 32 46,453,257 40,979,196

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Ushqime pėr nevojat spitalore 5,161,529 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 4200000
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje Ushqime 3,300,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 3205050
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Furnizim me artikuj ushqimore pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec, Marrėveshje kuadėr me afat 12 muaj 3,000,000 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 2880525
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje ushqimesh - financuar nga Buxheti i Shtetit 5,929,620 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 4990000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje artikuj ushqimore per nevoja te Spitalit Tropoje 1,083,333 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 1083325
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje ushqime per nevojat spitalore 1,100,000 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 901250
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 5 - Blerje qumėsht dhe kos 318,070 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 299360
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 3 - Blerje mish pule dhe djathė fetė 473,310 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 449600
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 1 - Blerje artikuj ushqimore koloniale 263,860 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 231435
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 2 - Blerje, vezė, fruta, perime 282,250 Njoftuar Fituesi Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 270505
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore. Loti 1 – ushqime koloniale 55,550 Lidhur Kontrata +Shtesė Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 55550
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore. Loti 2 – Fruta perime dhe vezė 59,988 Lidhur Kontrata +Shtesė Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 59987.5
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore. Loti 5 - Qumėsht dhe kos 62,900 Lidhur Kontrata +Shtesė Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 62900
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje Ushqimesh - financuar nga Buxheti i Shtetit 3,300,000 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 2750000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje ushqime pėr nevojat spitalore 1,399,998 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 1214440
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 3 - Blerje mish pule dhe djathė fetė 563,429 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 476280
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 1 - Blerje artikuj ushqime koloniale 311,337 Njoftuar Fituesi Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 277760
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 2 - Blerje vezė, fruta, perime 344,903 Njoftuar Fituesi Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 300000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Ushqime pėr nevoja spitalore pėr Spitalin Rajonal Fier 4,950,812 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 4950575
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Blerje Ushqime pėr nevojat spitalore 230,700 Lidhur Kontrata +Shtesė Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 230700
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore – Lot 2 – Blerje qumėsht, vezė, perime e fruta 150,108 Lidhur Kontrata +Shtesė Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 125090
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore, Loti 1 - Ushqime koloniale 45,910 Lidhur Kontrata +Shtesė Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 45910
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Blerje Ushqime pėr nevojat e Spitalit Rajonal Fier 388,860 Lidhur Kontrata +Shtesė Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 388860
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje ushqime pėr nevoja spitalore - Financuar nga Buxheti i Shtetit 3,990,020 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 1994300
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Kontrate furnizimi: Blerje ushqimesh pėr nevoja spitalore 540,340 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 540000
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje ushqimesh 3,999,650 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 3994200
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje artikuj ushqimore- Loti 1 - Blerje artikuj ushqime koloniale 305,090 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 229575
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje artikuj ushqimore- Loti 2 - Blerje qumėsht, veze, fruta, perime 679,800 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 640230
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje ushqime pėr nevojat spitalore 1,400,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 1369900
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje ushqimesh pėr nevoja spitalore 1,079,800 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 1079798


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.