Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 LEKA SHPK 3 8,507,647 3 8,507,647 5,500,736

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Rikonstruksionin e Senatoriumit (rikonstruksion ēatia, linja e gazrave mjekėsore, tensionit, veshjes me plumb tė kabinetit tė radiologjisė dhe tavaneve tė varur) tė Spitalit Korēė 4,699,192 Lidhur Kontrata LEKA SHPK 2968500
Drejtoria e Shėndetit Publik Devoll Drejtoria e Shėndetit Publik Devoll Rikonstruksion i ambjenteve tė DSHP Devoll 2,808,455 Lidhur Kontrata LEKA SHPK 1873226
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Mirėmbajtje objekte ndėrtimore 1,000,000 Lidhur Kontrata LEKA SHPK 659010
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >