Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė LEKA SHPK & Ergi SHPK 2 3,711,448 2 3,711,448 2,972,928

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: Mirėmbajtje tė objekteve fizike, impjanistikės dhe pajisjeve, tė Spitalit Korēė 495,488 Lidhur Kontrata +Shtesė LEKA SHPK & Ergi SHPK 495488
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Mirėmbajtje tė objekteve fizike, impianistikės dhe paisjeve, tė Spitalit Korcė 3,215,960 Lidhur Kontrata LEKA SHPK & Ergi SHPK 2477440
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >