Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 Korsel SHPK 6 3,785,593 6 3,785,593 3,778,800

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Largim dhe pėrpunim i mbeturinave dhe pastrim i teritorit nga dėbora, Spitali Korēė – Marrėveshje Kuadėr - me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj 1137010 Njoftuar Fituesi Korsel SHPK 1132000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontate: Largim pėrpunim i mbeturinave dhe pastrim i teritorit nga dėbora Spitali Korēė 182400 Lidhur Kontrata +Shtesė Korsel SHPK 182400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Largim dhe pėrpunim i mbeturinave dhe pastrim i teritorit nga dėbora, Spitali Korēė 913213 Njoftuar Fituesi Korsel SHPK 912000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: Largim, pėrpunim i mbeturinave dhe pastrim i teritorit nga dėbora Spitali Korēė 221400 Lidhur Kontrata +Shtesė Korsel SHPK 221400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Largim dhe pėrpunim i mbeturinave dhe pastrim i territorit nga dėbora, Spitali Korēė 1107570 Lidhur Kontrata Korsel SHPK 1107000
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shtesė kontrate: "Largim, pėrpunim i mbeturinave dhe pastrim i teritorit nga dėbora Spitali Korēė" 224000 Lidhur Kontrata +Shtesė Korsel SHPK 224000
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.