Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė N.S.S SHPK 12 18,014,832 12 18,014,832 17,432,083

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Ruajtja e godinave tė Spitalit Lezhė me roje private dhe Furnizim vendosje sisteme alarmi 6088719 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 5833028.5
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambjentet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė 3008745 Rishpallje me Njoftim Fituesi N.S.S SHPK 2989026
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambientet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė 839742 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 839742
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambjentet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė 758819 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 755796.625
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė kontrate: Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil) 1000000 Lidhur Kontrata +Shtesė N.S.S SHPK 1000000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbim me roje private nė Spitalit dhe Maternitetit - vėnė nė dispozicion nga Fondi 505879 Lidhur Kontrata +Shtesė N.S.S SHPK 505879
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje civile 3289310 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 2990308
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private nė spital dhe maternitet 430006 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 427187
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private ne spital dhe maternitet 466245 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 463749
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private nė Spital dhe Maternitet 442072 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 442072
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private nė spital dhe maternitet 780995 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 780995
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė Spitalit dhe Maternitetit 404300 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 404300
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.