Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
21 VINIFARMA SHPK 71 32,280,997 71 32,280,997 32,127,488

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna Antineoplastike dhe immunomodulatore. Loti 2 - Doxorubicin hydrochloride 50 mg Flakon/Ampule 4,803,500 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 4800600
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 17 - Heparine sodium, 25000 UI/5 ml, Flakon/ Ampule 1,418 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 1417.5
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 lote. Loti 4 - Carboplatin 327,000 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 327000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 17 - Heparine sodium, 25000 UI/5 ml, Flakon/ Ampule 83,891 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 56660
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 17 - Heparine sodium, 25000 UI/5 ml, Flakon/ Ampule 826,292 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 826291.666666667
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 lote. Loti 4 - Carboplatin 4,541,667 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 4541666.66666667
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 17 - Heparine sodium, 25000 UI/5 ml, Flakon/ Ampule 14,165 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 14165
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 17 - Heparine sodium, 25000 UI/5 ml, Flakon/ Ampule 1,180 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 1180.41666666667
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 17 - Heparine sodium, 25000 UI/5 ml, Flakon/ Ampule 354,125 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 354125
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 17 - Heparine sodium, 25000 UI/5 ml, Flakon/ Ampule 14,165 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 14165
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 17 - Heparine sodium, 25000 UI/5 ml, Flakon/ Ampule 19,831 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 19831
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 7 - Anti-infektivė tė pėrgjithshėm, Metronidazole 500 mg -100 ml, 2400 Flakon 282,995 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 282720
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Blerje barna (B1)- Loti 30: Metronidazole 942,400 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 942400
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Blerje barna (B1) - Loti 30 - Metronidazole 35,340 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 35340
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje barna (B1) - Loti 30 - Metronidazole 270,940 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 270940
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje barna (B1)- Loti 30: Metronidazole 598,424 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 598424
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje barna (B1)- Loti 30: Metronidazole 58,900 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 58900
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės Blerje barna (B1) - Loti 30 - Metronidazole 943,315 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 943315
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje barna (B1)- Loti 30: Metronidazole 318,060 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 318060
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna (B1)- Loti 30: Metronidazole 5,418,800 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 5418800
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje barna (B1)- Loti 30: Metronidazole 50,654 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 50654
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje barna (B1)- Loti 30: Metronidazole 117,800 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 117800
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje barna (B1)- Loti 30: Metronidazole 195,548 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 195548
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės Blerje barna (B1)- Loti 30: Metronidazole 943,315 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 943315
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Blerje barna (B1)- Loti 30: Metronidazole 23,560 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 23560
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr Blerje barna (B1)- Loti 30: Metronidazole 565,440 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 565440
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Blerje barna (B1)- Loti 30: Metronidazole 106,119 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 106020
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje barna (B1)- Loti 30: Metronidazole 82,460 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 82460
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje barna (B1)- Loti 30: Metronidazole 1,236,900 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 1236900
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje barna (B1)- Loti 30: Metronidazole 636,120 Lidhur Kontrata VINIFARMA SHPK 636120