Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 NELSA SHPK 20 11,418,324 20 11,418,324 10,544,705

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Blerje ushqimesh 261,431 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 258480
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Furnizime dhe shėrbime me ushqim pėr mencat, Lot Nr.1 Blerje Ushqimore 38,360 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 38360
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Furnizime dhe shėrbime me ushqim pėr mencat, Loti Nr.2 Blerje Bulmet 107,000 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 107000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Furnizime dhe shėrbime me ushqim pėr mencat, Loti Nr.3 Blerje Mish Vici 91,980 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 91980
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Furnizime dhe shėrbime me ushqim pėr mencat, Loti Nr.4 Blerje Perime 38,990 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 38990
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Furnizime dhe shėrbime me ushqim pėr mencat, Loti Nr.5 Blerje Buke 59,280 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 59280
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje ushqime 939,475 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 939475
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 1 - Blerje bulmeti 686,550 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 535000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 2 - Blerje mishi 517,600 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 461160
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 3 - Blerje buke 446,500 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 210150
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 4 - Blerje perime 230,128 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 296400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 5 - Blerje ushqimesh 409,222 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 398825
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Blerje lėngje frutash dhe kekė pėr dhururesit 1,862,000 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 1615000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Financuar nga Buxheti i Shtetit 305,888 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 303185
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje ushqime 4,930,500 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 4698000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Blerje ushqime 134,400 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 134400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje ushqimesh" 27,880 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 27880
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje mish vici" 129,580 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 129580
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje perime" 66,400 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 66400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje bulmeti" 135,160 Lidhur Kontrata +Shtesė NELSA SHPK 135160
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.