Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
8 LEKLI SHPK 82 166,580,702 82 166,580,702 165,113,700

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti 4 - Blerje barna tė sistemit Gjakut dhe organet formuese tė gjakut 505,924 Njoftuar Fituesi LEKLI SHPK 505920
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, Actinomycin, 0.5mg, Flakon 3,624,104 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 3624104
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Barna B - Sistemi Kardiovaskular, Sistemi Muskulo-skeletik, Sistemi nervor, e ndarė nė lote. Loti 2 - Sistemi Kardiovaskular, Methacoline Chloride x 30mg/vial, 30mg, Flakon/ Ampule 91,369 Njoftuar Fituesi LEKLI SHPK 91369
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2 - Dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti gastrointestinal, Metabolizmi dhe trakti tretės. Loti 10 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut ishte: C1 Esterase Inhibitor (Human) behet: Conestat alfa ishte 500 - UI - 5 - ml, behet 2100 UI, Flakon/ Ampule 874,784 Rishpallje me Njoftim Fituesi LEKLI SHPK 874784
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B4 -Sistemi muskulo-skeletik, sistemi nervor dhe sistemi respirator, e ndarė nė lote. Loti 19 - Flumazenil, 0.1mg/ml-5 ml Flakon/, Ampule 63,074 Njoftuar Fituesi LEKLI SHPK 63074
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje bari Faktor X dhe Faktor VII 18,983,605 Rishpallje me Lidhje Kontrate LEKLI SHPK 18983500
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 8 - Human albumine, 5%-250ML, Flakon/ Ampule 126,560 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 126560
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 13 - Human plasma proteins (thereof Immunoglobulin at least 95%) dhe Immunoglobulin M (IgM) dhe Immunoglobulin A (IgA) dhe Immunoglobulin G (IgG), (50 mg dhe 6 mg dhe 6 mg dhe 38 mg)/1 m-50ml, Flakon/ Ampule 1,173,032 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 1173032
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Psikiatrik Elbasan B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 8 - Human albumine, 5%-250ML, Flakon/ Ampule 8,678 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 8678
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 11 - Human hepatitis B imunoglobulin, 50 mg/ml-2ml, Flakon/ Ampule 840,140 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 840140
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Vlorė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 8 - Human albumine, 5%-250ML, Flakon/ Ampule 260,352 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 260352
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 11 - Human hepatitis B imunoglobulin, 50 mg/ml-2ml, Flakon/ Ampule 1,680,280 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 1680280
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 13 - Human plasma proteins (thereof Immunoglobulin at least 95%) dhe Immunoglobulin M (IgM) dhe Immunoglobulin A (IgA) dhe Immunoglobulin G (IgG), (50 mg dhe 6 mg dhe 6 mg dhe 38 mg)/1 m-50ml, Flakon/ Ampule 821,122 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 821122
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 8 - Human albumine, 5%-250ML, Flakon/ Ampule 520,704 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 520704
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 12 - Human normal immunoglobulin, 2.5g/50ml, Flakon/ Ampule 27,020 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 27020
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 12 - Human normal immunoglobulin, 2.5g/50ml, Flakon/ Ampule 5,856 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 5856
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 18 - Vecuronium bromide, 10 mg/2ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 207,791 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 207790.5
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Loti 22 - Ketamine, 15 mg/3 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 12,379 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 12379
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 3 - Liposomal Amphotericin B 4,405,595 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 3671328
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 3 - Liposomal Amphotericin B dhe lotet 25, 9, 16, 26, 29 651,986 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 651986
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna (B1) - Loti 15 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, L-Asparaginaze, 10000UI, Flakon 785,900 Rishpallje me Lidhje Kontrate LEKLI SHPK 784000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale, alergent diagnostikues dhe mjekues pėr Shėrbimin Alergologjisė dhe Imunologjisė Klinike 5,738,800 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 5738800
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje bari Faktor X dhe Faktor VII,- Loti 1 - Faktori X, 250Ul-500 Ul, Ul 23,833,400 Rishpallje me Lidhje Kontrate LEKLI SHPK 23833449
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale, alergent diagnostikues dhe mjekues pėr Shėrbimin Alergologjisė dhe Imunologjisė Klinike- Loti 1 - Alergene diagnostikues 902,900 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 902900
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale, alergent diagnostikues dhe mjekues pėr Shėrbimin Alergologjisė dhe Imunologjisė Klinike- Loti 2 - Alergene mjekues e diagnostikues, Imunoterapi 5,740,560 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 5740560
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Blerje Albumine Humane 5 %- 250 ml 3,537,430 Rishpallje me Lidhje Kontrate LEKLI SHPK 3537432
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente mjekėsore - B1- Loti 41 - Ketamine, 50mg/ml, Ampule 116,802 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 116800
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna - Loti 15 - Methacoline Chloride, 30 mg, Flakon 874,244 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 874244
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna - Loti 24 - Vecuronium, 10 mg/ml, flakon 4,233,000 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 4233000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje barna (B7)- Loti 9 - Ketamine 1,261 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 1261