Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 LEKLI SHPK - MEGAPHARMA SHPK 5 15,856,272 5 15,856,272 15,669,331

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje medikamente: Loti 114 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut Human Coagulation Factor VIII 250UI-500 UI UI dhe Loti 124 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut Human albumine 5%-250ML Flakon/ Ampule 8,159,935 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK - MEGAPHARMA SHPK 8159934.90833333
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Blerje barna B3 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, pėr nevoja spitalore, e ndarė nė lote: Loti 4 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Human albumine 20%-50ML Flakon 1,121,575 Lidhur Kontrata +Shtesė LEKLI SHPK - MEGAPHARMA SHPK 934645.833333333
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės Blerje barna (B3)- Loti 4 - Human albumine, 20%-50ML, Flakon 309,407 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK - MEGAPHARMA SHPK 309400
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna (B3)- Loti 4 - Human albumine, 20%-50ML, Flakon 5,607,880 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK - MEGAPHARMA SHPK 5607875
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje barna - B3- Loti 4 - Human albumine, 20%-50ML, Flakon 657,475 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK - MEGAPHARMA SHPK 657475
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >