Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan FITORE SHPK 4 11,239,870 4 11,239,870 10,577,325

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizim - vendosje ashensori dhe ndėrtimi i kullės sė ashensorit 4,500,000 Lidhur Kontrata FITORE SHPK 4241000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirėmbajtje objektesh ndėrtimore 5,000,000 Lidhur Kontrata FITORE SHPK 4596455
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Mirėmbajtje objektesh ndėrtimore 919,060 Lidhur Kontrata +Shtesė FITORE SHPK 919060
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė kontrate: Furnizim Vendosje Ashensori dhe ndėrtimi i kullės sė ashensorit 820,810 Lidhur Kontrata +Shtesė FITORE SHPK 820810
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >