Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Rajonal Vlorė COLOMBO SHPK 4 94,352,642 4 94,352,642 89,878,190

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 1-Rikonstruksioni i Poliklinikes 73744869 Rishpallje me Njoftim Fituesi COLOMBO SHPK 69426611
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore, impiantistike, pajisjeve tė hotelerisė pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė 3464977 Lidhur Kontrata COLOMBO SHPK 3444470
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Rikonstruksion i godinės sė reanimacionit tė Spitalit Rajonal Vlorė- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit 13642796 Rishpallje me Lidhje Kontrate COLOMBO SHPK 13527702
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Mirėmbajtje e objekteve fizike, impiantistike dhe pajisje hotelerie pėr Spitalin Vlorė 3500000 Lidhur Kontrata COLOMBO SHPK 3479407
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.