Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
14 Rejsi FARMA SHPK 196 468,959,304 193 468,329,230 459,109,566

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 28 Paracetamol 1 gr 266,000 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 265960
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 31 Propofol 385,000 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 385000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 15 - Enoxaparine Sodium 409,800 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 334930
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 19 - Lende kontrasti per CT 276,780 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 276360
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 25 - Midazolam 73,200 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 71340
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė. Loti 7 Paracetamol 1gr Flakon/ Ampule 265,265 Njoftuar Fituesi Rejsi FARMA SHPK 199470
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente 271,250 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 271250
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, Sistemi muskolo-skeletik, e ndarė nė lote. Loti 2 - Lidocaine Hydrochloride dhe Chlorhexidine Dihydrochloride (2g dhe 0.05g)/100 Shiringe fisarmonike (accordion) 147,369 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 147000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, e ndarė nė lote. Loti 1 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Enoxaparine sodium 4000 UI, Shiringė e pėrgatitur 6,161,670 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 4379750
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna ndarė nė lote 288,000 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 288000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote. Loti 7 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut, Enoxaparine sodium 4000 UI Shiringe e parapergatitur 143,772 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 137900
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 6 - Alanine, Arginine, Glycine, Histidine, Isoleucine, Leucine, Lysine acetate, Methionine, Phenylalanine, Proline, Serine, Taurine, Threonine, Tryptophan, Tyrosine, Valine, 5%/500 ml, Flakon/ Ampule 56,300 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 56300
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 9 - Soya-bean oil, Refined dhe Glucose anhydrous (as Glucose monohydrate) dhe Alanine dhe Arginine dhe Aspartic acid dhe Calcium chloride anhydrous (as Calcium chloride dihydrate) dhe Glutamic acid dhe Glycine dhe Histidine dhe Isoleucine dhe Leucine dhe Lysine (as Lysine hydrochloride) dhe Magnesium sulphate anhydrous (as Magnesium sulphate heptahydrate) dhe Methionine dhe Phenylalanine dhe Potassium chloride dhe Proline dhe Serine dhe Sodium acetate anhydrous (as Sodium acetate trihydrate) dhe Sodium glycerophosphate, Hydrated dhe Threonine dhe Tryptophan dhe Tyrosine dhe Valine; 1440 ml, Flakon/ Ampule 83,860 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 83860
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Loti 25 - Midazolam, 1 g, Flakon/ Ampule 12,200 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 12200
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Loti 28 - Paracetamol, 250 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 26,600 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 26600
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Loti 30 - Propofol, 10mg/ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 7,730 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 7730
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Vlorė B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 lote. Loti 10 - Paclitaxel 797,400 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 797400
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 lote. Loti 10 - Paclitaxel 239,220 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 239220
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 14 - Psikiatria, Lithium carbonate, 250 mg, Tablete/ Kapsule 11,986 Rishpallje me Lidhje Kontrate Rejsi FARMA SHPK 11980
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 48 - Sistemi kardiovaskular, Porcine Brain derived peptide, , 215.2 mg/ml - 10ml, Flakon/ Ampule 268,212 Rishpallje me Lidhje Kontrate Rejsi FARMA SHPK 268212.0168
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 lote. B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 3 - Bortezomib, 3.5 mg, Flakon; Loti 8 - Goserelin acetate, 10.8 mg, shiringe e parapergatitur; Loti 10 - Paclitaxel, 100 mg, Flakon. 24,208,900 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 24208900
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2 - Dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti gastrointestinal, metabolizmi dhe trakti tretės, e ndarė nė lote. Loti 21 - Soya bean oil, refined 634,970 Njoftuar Fituesi Rejsi FARMA SHPK 634500
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2 - Dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti gastrointestinal, metabolizmi dhe trakti tretės, e ndarė nė lote. Loti 29 - Insulin Aspart 262,081 Njoftuar Fituesi Rejsi FARMA SHPK 261900
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2 - Dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti gastrointestinal, metabolizmi dhe trakti tretės, e ndarė nė lote. Loti 30 - Insulin Aspart biphazic (Soluble Insulin Aspart (30%) and Protamine crystallised Insulin Aspart 87,360 Njoftuar Fituesi Rejsi FARMA SHPK 87300
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2 - Dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti gastrointestinal, metabolizmi dhe trakti tretės, e ndarė nė lote. Loti 31 - Insulin Detemir 308,002 Njoftuar Fituesi Rejsi FARMA SHPK 308000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Loti 25 - Midazolam, 1 g, Flakon/ Ampule 463,800 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 463800
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Loti 30 - Propofol, 10mg/ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 12,200 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 12200
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje bari Faktor X dhe Faktor VII. Loti 2 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut, rFaktori VII (Eptacog Alfa), 2mg/vial (100KIU/vial) 36,293,763 Rishpallje me Lidhje Kontrate Rejsi FARMA SHPK 36292850
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 25 - Midazolam, 1 g, Flakon/ Ampule; Loti 25 - Midazolam, 1 g, Flakon/ Ampule; Loti 28, Sistemi nervor, Paracetamol, 1gr , Flakon/ Ampule; Loti 30, Sistemi nervor, Propofol, 10mg/ml, Flakon/ Ampule. 4,607,917 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 4607916.66666667
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Loti 28 - Paracetamol, 250 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 34,972 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 34972