Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
18 FEDOS SHPK 66 100,755,107 64 99,555,107 91,048,880

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Furnizim vendosje pjese kembimi dhe aksesor per paisje mjekesore 510,867 Njoftuar Fituesi FEDOS SHPK 495000
Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorin, Loti 1 - financuar nga Buxheti i Shtetit dhe Autoriteti Kontraktor 2,500,000 Njoftuar Fituesi FEDOS SHPK 2498790
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbime pėr mirmbajtjen e aparaturave mjeksore nė SUT pėr njė periudhė 12 mujore - Marrėveshje Kuadėr 3,981,293 Njoftuar Fituesi FEDOS SHPK 3981000
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Loti 2 - Blerje Filtra Delekoucitare dhe Sisteme Transfuzioni 10,079,080 Njoftuar Fituesi FEDOS SHPK 8707520
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Furnizim me aksesorė pėr pajisjet mjekėsore pėr nevojat e QSUT 2,187,217 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 1587500
Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi per laboratorin 1,500,000 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 1500000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje kite dhe reagente, ndarė nė 8 lote. Loti 3 - Kite dhe reagent biokimike per fotometer 115,681 Njoftuar Fituesi FEDOS SHPK 98600
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje kite dhe reagente, ndarė nė 8 lote. Loti 4 - Tuba dhe konsumable 451,100 Njoftuar Fituesi FEDOS SHPK 255778
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Aksesore dhe Riparim Aparaturash Mjekėsore ndarė nė lote. Loti 1 - Aksesore pėr pajisje mjekėsore 2,082,800 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 1931000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Aksesore dhe Riparim Aparaturash Mjekėsore ndarė nė lote. Loti 3 - Riparim dhe shėrbim eko maternitet, monitor reanimacion kardiologji 760,000 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 755000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje Krevate Pacienti nga tė ardhurat dytėsore 4,222,400 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 4196500
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje Sonda pėr Eko 1,200,000 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 1160000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Loti 1 - Blerje kite reagent pėr aparatura tė ndryshme - me burim financimi Buxheti i Shtetit 3,739,020 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 3700009
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 38 - Mirėmbajtja e pajisjeve Defibrilator prodhuesi Nihon Kohden 405,000 Njoftuar Fituesi FEDOS SHPK 300856
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 39 - Mirėmbajtja e pajisjeve EMG prodhuesi Nihon Kohden 350,997 Njoftuar Fituesi FEDOS SHPK 350996
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 43 - Mirėmbajtja e pajisjet Endokskopi Prodhuesi PENTAX 129,799 Njoftuar Fituesi FEDOS SHPK 129798
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 47 - Mirėmbajtja e pajisjeve Monitor Pacienti prodhuesi Nihon Kohden 823,372 Njoftuar Fituesi FEDOS SHPK 823371
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 53 - Mirėmbajtja e pajisjes Ekstrakorporal prodhuesi Maque. 1,118,560 Njoftuar Fituesi FEDOS SHPK 1118559
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Mirėmbajtje e aparaturave mjekėsore tė Spitalit Rajonal Lezhė 1,083,333 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 1083332
Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorin - Loti 1 743,800 Njoftuar Fituesi FEDOS SHPK 743250
Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorin - Loti 2 614,500 Njoftuar Fituesi FEDOS SHPK 614100
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje kite, reagentė dhe asistencė teknike pėr funksionimin e pajisjeve laboratorike - Loti 2 - Financuar nga fondi 831,533 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 831256
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje aparature mjekėsore ElektroEncefaloGrame (E.E.G) - financuar nga Tė ardhurat dytėsore tė miratuara 2,600,000 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 1290000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Blerje reagentė dhe materiale mjekėsore pėr Qendrėn Kombėtare tė Transfuzionit tė Gjakut, ndarė nė lote. Loti 3 - Serume dhe reagentė tė ndryshėm 1,333,940 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 1230700
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje pajisje mjekėsore tė reanimacionit tė pediatrisė nė Spitalin Rajonal Vlore, ndarė nė lote - loti 1 - financuar nga Buxheti i Shtetit 1,078,983 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 780000
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore pėr Spitalin Rajonal Vlorė,ndarė nė lote. Loti 2 - Mirėmbajtje e pajisjeve tė sterilizimit - financuar nga Buxheti i Shtetit 1,140,000 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 1140000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore pėr vitin 2016, e ndarė nė lote. Pėr Lotin 39: Mirėmbajtje e Aparaturės Endoskopi Prodhuesi Pentax 24,159 Lidhur Kontrata +Shtesė FEDOS SHPK 24159
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore pėr vitin 2016, e ndarė nė lote: Pėr Lotin 32: Mirėmbajtje e pajisjeve Defibrilator Prodhuesi Nihon Kohden 91,758 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 91758.3333333333
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore pėr vitin 2016, e ndarė nė lote. Loti 53: Mirėmbajtje e pajisjes Ekstrakorporal prodhuesi Maque 208,189 Lidhur Kontrata +Shtesė FEDOS SHPK 208189.166666667
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore pėr vitin 2016, e ndarė nė lote. Loti 33: Mirėmbajtje e Pajisjeve mjekėsore Nihon Kohden 65,329 Lidhur Kontrata +Shtesė FEDOS SHPK 65329